درباره ما

درباره ما

شرکت URANUSU IMMIGRATION CONSULTING، یک شرکت کانادایی چند منظوره ی خدماتی می باشد که در راستای ارائه خدمات مختلف بین المللی طبق قوانین استان بریتیش کلمبیا در کانادا به ثبت رسیده است.

علی چرخ ساز موسس و بنیانگذار شرکت URANUSU IMMIGRATION CONSULTING” مشاور رسمی مهاجرت با شماره عضویت R707695  و عضو رسمی انجمن نظارت بر مشاورین مهاجرتی کانادا میباشد. وی فارغ التحصیل رشته عمران مقطع فوق لیسانس در ایران، مشاور مهاجرتی از کالج CDI شهر ونکوور کانادا می باشد.

ایشان با سابقه مدیریت در زمینه های مختلف تجاری و با توجه به شناخت کافی از جامعه و روش های مختلف تجارت و مهاجرتی کانادا، و از طرفی همکاری با تیم های حرفه ای  مشتمل بر وکلای حرفه ای حقوقی، مشاورین رسمی مهاجرتی  و مشاورین مالی و خدماتی می توانند بهترین ها را در زمینه های مختلف تجارت، مهاجرت، بیمه و سرمایه گذاری، و خدمات مربوط به تازه واردین  به شما ارایه دهند.

متخصصین ما  تلاش می کنند که با حضور فعال و با استفاده از دانش علمی و به روز خود در تمام مراحل، بهترین خدمات ممکن را به متقاضیان ارایه دهند.

مشاورین و کارکنان این شرکت ، صداقت و شفافیت و اصول حرفه ای مشتری مداری را مبنا و جزء منشور اخلاقی خود قرار داده اند.

خدمات ما

با توجه به چند منظوره بودن خدمات شرکت، و جهت ارایه ی خدمات حرفه ای به متقاضیان، ما همواره تلاش می کنیم تا بهترین ها را جهت ارائه به متقاضیان انتخاب نماییم.
در راستای این هدف، ما کلیه خدمات قانونی (مهاجرتی ، سرمایه گذاری) را توسط افراد متخصص ،حرفه ای ، دارای لایسنس و مورد تایید دولت کانادا، مانند وکلا، مشاورین رسمی اداره ی مهاجرت و مشاورین مالی انجام دهیم.
و لازم به ذکر می باشد که شرکت ما افتخار این را دارد که طیف گسترده ای از خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار دهد.

بخشی از خدمات ما به شرح ذبل می باشد:

  • خدمات مهاجرتی

شرکت ما از لحظه ی تصمیم گیری در مورد مهاجرت و انتخاب مسیر مناسب شما ، آماده سازی مدارک مورد نیاز، انتخاب وکیل و یا مشاور رسمی و پیگیری های لازم در این زمینه و تا پایان مسیر مهاجرتی در کنار شما خواهد بود.

جهت اطلاع از روش های مختلف مهاجرت به کانادا به بخش مهاجرت مراجعه نمایید.

 

مزایای استخدام مشاور مهاجرت

انتخاب مهاجرت به کشور دیگر تصمیم دشواری است. به محض این که این تصمیم را گرفتید ، می خواهید روند کار تا حد ممکن روان و سریع پیش برود. متأسفانه ، درک برنامه های مهاجرت دشوار ، بسیار جزئی و دارای بسیاری از فن آوری ها است که باید بخاطر بسپارید.

در حالی که برای مهاجرت شخص / اشخاص به کانادا، استخدام مشاور مهاجرتی لازم نیست ولی وجود  آنها بسیار سودمند می باشد. بسیاری از افرادی که متقاضی مهاجرت به کانادا هستند؛بدون مشاور مهاجرت موفق نیستند و یا درخواست آنها به شدت به تأخیر می افتد . قوانین مهاجرت نیز اغلب بسته به دولت در قدرت ، اهداف فعلی و محدودیت های جدیدی که ممکن است اعمال شود ، تغییر می کند. شما ممکن است از این تغییرات کوچک اطلاع نداشته باشید ، اما یک مشاور مهاجرت در این مورد آگاه خواهد بود. پس اگر شما نمی خواهید از این پیچیدگی ها بی اطلاع باشید و یا درخواست شما ماهها یا سالها به تأخیر بیفتد، بهترین انتخاب ، استخدام مشاورین رسمی مهاجرتی می باشد.

 

چرا باید یک مشاور رسمی مهاجرت استخدام کنید؟

از اشتباهات پرهیز کنید

هنگامی که شما درخواست مهاجرت خود را ارائه می دهید ، اگر افسر مهاجرت در مورد چیزی در درخواست شما ، از شما سوال کند یا موردی را اشتباه انجام داده باشید ، آنها پرونده شما را برای توضیح دوباره به شما ارسال می کنند. سپس ، پرونده اصلاح شده دوباره به انتهای صف درخواست ها ارسال می شود و یا در برخی موارد ، باید یک برنامه جدید را به طور کامل و مجددا پر کنید. اگر این امر  مکرراً اتفاق بیفتد ، می تواند روند مهاجرت شما را سالها به تأخیر بیندازد ، که اغلب هم اتفاق می افتد.یک مشاور مهاجرت می داند که چگونه مراحل درخواست را با دقت کامل انجام دهد تا از این رفت و برگشت ها جلوگیری کند.

 

مجوزها و مقررات را بفهمید

بسته به شرایط و دلایل مهاجرت به کانادا ، درخواست شما می تواند طولانی ، دقیق و فنی باشد. مقررات خاصی وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید ، استانداردهایی را که باید رعایت کنید و مجوزهایی را که باید واجد شرایط باشید. یکی از مزایای کار با یک مشاور مهاجرت این است که آنها همه این مجوزها ، مقررات و استانداردها را می دانند. آنها می توانند قسمت های گیج کننده برنامه را توضیح دهند و اطمینان حاصل کنند که همه موارد به درستی پر شده است در حالی که مقررات مناسب را رعایت می کنید تا برنامه شما شانس بیشتری برای تأیید داشته باشد.

 

گزینه های خود را بدانید

اگر می خواهید به کانادا مهاجرت کنید ، گزینه های متنوعی برای شما وجود دارد. مهاجرت تجاری ، کارگران ماهر ، تحصیل در کانادا ، اقامت دائم ، حمایت مالی از خانواده ، فقط به چند مورد. یک مشاور مهاجرت همه این گزینه ها را می داند و می تواند برای شرایط خاص شما به شما مشاوره دهد. هر درخواست مهاجرت متفاوت است و یک مشاور خوب مهاجرت می داند که چه گزینه هایی را برای یک برنامه موفقیت آمیز و روند صاف و شاد مهاجرت پیشنهاد می کند.

 

قوانین را بشناسید

با تأیید درخواست شما ، روند مهاجرت به پایان نمی رسد. قوانینی وجود دارد که شما باید از آنها پیروی کنید و مراحلی را که باید برای اطمینان از قانونی بودن اقامت در کانادا یا انتقال به تابعیت انجام دهید وجود دارد. مشاوران مهاجرت برای اطمینان از اینکه قوانین اقامت خود در کانادا را زیر پا نگذارید و مجوزهای خود را لغو یا اخراج نمی کنید ، با شما همکاری می کنند.

 

به دنبال بهترین علایق خود باشید

مهمترین مزیت کار با یک مشاور مهاجرت این است که آنها به دنبال منافع شما هستند. شما همیشه شخصی را در کنار خود دارید که برای تأیید درخواست و مهاجرت شما می جنگد و به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید.مهاجرت می تواند یک روند طولانی و دشوار باشد. وقتی با یک مشاور مهاجرت کار می کنید ، می توانید اطمینان داشته باشید که شخصی برای منافع شما می جنگد. شما در روند مهاجرت تنها نیستید!

 

احتمال تأیید شدن را بهبود ببخشید

کار با مشاور مهاجرت به بهبود شانس تأیید درخواست شما کمک می کند. از آنجا که آنها از قوانین پیروی می کنند ، بهترین گزینه را برای شما و عزیزانتان پیدا می کنند و اطمینان حاصل می کنند که برنامه به طور کامل تکمیل شده است ، اداره مهاجرت برای تأیید سریعتر می تواند درخواست را بهتر بپذیرد.

اگر امیدوارید درخواست مهاجرت خود را در زمان مناسب تأیید کنید ، استخدام یک مشاور رسمی مهاجرت بهترین گزینه شماست.

 

 

    به مشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید!